Świat jest
moim studiem

Zapraszamy na serię warsztatów, która ma inspirować i uczyć jak kreatywnie wykorzystywać światło w fotografii przy pomocy lamp marki Profoto. Każde spotkanie dostarczy nowych wyzwań i praktyki pod okiem docenianego fotografa.

Poznaj Masterclass

Masterclass

Nie ma najbliższych wydarzeń

Korzyści

Przetestuj preferowany sprzęt

Poznaj Mistrzów Fotografii

Poszerz swoją wiedzę doświadczenie

Poznaj innych ludzi z podobnymi zainteresowaniami

Poszerz swoje portfolio o niebagatelne zdjęcia

Otrzymasz zniżki na lampy Profoto

fot. Szymon Sikora

Fotografia, czyli malowanie światłem

Fotografia nie istnieje bez światła. Słowo „fotografia” oznacza – nie mniej, nie więcej – malowanie światłem. Piękno przyrody czy uroda modelek nigdy nie zaistnieje na zdjęciu bez oświetlenia. To światło i tylko światło tworzy obraz. Dla twórczych fotografów wartością nadrzędną jest jakość światła oddziałującego na fotografowane obiekty, sceny czy pejzaże. Dzieła mistrzów rozpoznamy po subtelnych detalach takich jak: harmonia światłocienia czy idealna równowaga zestawionych w kadrze kształtów.

fot. Jakub Kaźmierczyk

Lekkie i poręczne lampy studyjne

Od 1968 roku najlepsi światowi fotografowie używają lamp i modyfikatorów Profoto aby kreować wyjątkowe fotograficzne obrazy. Przez długi czas marka Profoto kojarzyła się z niezwykle wytrzymałym, ale dosyć ciężkim sprzętem studyjnym. Dzisiaj, coraz więcej utalentowanych fotografów posługuje się naszymi niewielkimi, kompaktowymi wręcz urządzeniami zasilanymi bateryjnie.  Zarówno w studio jak i w plenerze. Tworzą wyjątkowe fotografie nasycone subiektywną niepowtarzalnością i osobistym wyrazem artystycznym.

fot. Dariusz Kohut / Bartosz Kłopotowski

Przekrocz granicę i zostań kreatorem

Nieskończone możliwości malowania światłem zmienią Twój sposób myślenia o fotografii. Warsztaty Masterclass Profoto adresowane są zarówno dla pasjonatów fotografii jak i profesjonalistów, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności posługiwania się zarówno lampami fotograficznymi Profoto jak i arsenałem rozmaitych modyfikatorów. Naszą misją jest pomóc przekroczyć granice i wyzwolić potencjał twórczy, dzięki czemu Wasze fotografie staną się fascynującymi obrazami malowanymi światłem.

Zdjęcia wykonane
systemem Profoto

Zobacz galerię

Skatepark jest moim studiem

Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w.