Profoto B10

Duża moc
w małej lampie

Rozmiar ma znaczenie

Ze względu na to jak dużo sprzętu musisz nosić – ma znaczenie. Ile przestrzeni masz na rozstawienie się i pracę – ma znaczenie. Możliwość poruszania się szybko, wejść, wyjść, i co najważniejsze, uchwycić to co się chce – ma znaczenie. To wszystko i jeszcze więcej zainspirowało Profoto B10, naszą najmniejszą bezprzewodową lampę Off-Camera Flash. To duża moc w małej lampie.

spec_battery

Ładowany
akumulator Li-Ion

spec_energy

Duża moc
odpowiadająca 5 lampom systemowym

spec_colortemperature

Regulowana barwa

światła ciągłego do filowania

product_compatiblewith

Kompatybilna z

120+ modyfikatorami światła

product_smartconnectivity

Inteligentne łączenie z

Profoto app

W pigułce

Dlaczego wybrać B10?

Duża moc w małej lampie

Jest na prawdę mała jak na lampę plenerową, niewiele większa niż średniej wielkości obiektyw. Zapewnia jednak światło zauważalnie ponad swój gabaryt, dając pięć razy tyle światła co lampa systemowa. Światło, które jest piękne i naturalne, z delikatnym i miękkim rozejściem.

Prawdziwa elastyczność

Możesz filmować korzystając z jej światła ciągłego, które posiada łatwo regulowaną jasność oraz temperaturę barwową by móc mieszać się ze światłem zastanym. Dla wygody możesz w prosty sposób zamontować B10 zarówno na statywie fotograficznym jak i oświetleniowym, a ponieważ jest niezwykle lekka możesz też korzystać z niej trzymając ją w ręce.

Lampa, z którą możesz się rozwijać

Z licznymi modyfikatorami z naszej lekkiej i mobilnej rodziny OCF, oraz 120 kolejnymi z całej rodziny Profoto, możesz kreować i kształtować każdy rodzaj światła przy użyciu B10. Selekcja bezprzewodowych transmiterów Profoto AirTLL pozwala kontrolować lampy używając któregokolwiek z aparatów wiodących marek. Aplikacja Profoto app natomiast pozwala bawić się światłem i cieniem kreując niesamowite zdjęcia za pomocą lampy B10 z twojego smartfona.

Zaprojektowana by czynić życie prostszym
Profoto B10

B10 i jakość światła, którą zapewnia daje mnóstwo kreatywnych możliwości. Natomiast łatwość użycia jest tu również niezmiernie ważna.

Przejrzysty i minimalistyczny interfejs oznacza, że możesz zacząć fotografować z nią zaraz po wyciągnięciu z pudełka. Baterię wyciąga i wkłada się szybko i z łatwością. Możesz też ładować ją w trakcie użytkowania.

Wyzwalanie i bezprzewodowe sterowanie lampą B10 jest również niezmiernie proste za pomocą transmitera Profoto AirTTL lub Profoto A1. Możesz od razu fotografować z TTL lub przełączyć się na tryb ręcznej kontroli w każdym momencie.

Aplikacja Profoto app pozwala na wygodny podgląd i kontrolę wszystkich ustawień B10 w twojej dłoni, jak i aktualizację oprogramowania lampy.

Power of small

Erika i Lanny Mann z Two Mann Studios i Joseph Radhik podróżują po świecie popychając granice w fotografii ślubnej. Są też dobrymi przyjaciółmi – Erika i Leny nawet fotografowali ślub Joseph’a.

Odkryj jak ich styl i podejście tworzy kontrasty kiedy fotografują w okolicach i w pięknym chaosie niebieskiego miasta Jodhpur w Indiach. Erika i Lanny podchodzą do swojej fotografii bardziej organicznie i spontanicznie, Joseph, natomiast, ma całą sesję zaplanowaną w swojej głowie zanim jeszcze rozpocznie. Jodhpur było idealnym miejscem by poddać B10 testowi aby ci tak różni fotografowie mogli ogłosić swój werdykt.

 • Doświadcz

  Power of small

  Power of small

  Poprzez gwarne ulice Jodhpur, palące słońce pustyni i wyzwania lokalizacji z tradycyjnymi schodami. Zobacz B10 w akcji.

 • Za kulisami

  Wyzwolona w pięknym chaosie Indii

  Wyzwolona w pięknym chaosie Indii

  Podąż za Two Mann Studios I Joseph'em Radhik'iem od miasta I okolic Jodhpur w Indiach, gdzie poddają testowi B10.

 • Oto B10

  Duża moc w małej lampie

  Duża moc w małej lampie

  Niech zespół odpowiedzialny za B10 przedstawi ją tobie.

Galeria

Zdjęcia wykonane przy użyciu B10

Zobacz galerię

W użyciu

Wejdź za kulisy z B10

Zobacz więcej

Masterclass Profoto

Poznaj możliwości światła od podszewki

Poznaj