Profoto Pro-10

Najszybsza lampa błyskowa dostępna

na rynku

Zobacz jak Product Manager Göran Marén przedstawia Pro-10

Osiągnij niezwykłą prędkość z Pro-10

Pro-10 jest nie tylko szybki. Łamie też wszystkie rekordy. Najważniejsza lampa błyskowa w naszej ofercie oferuje zapierającą dech w piersiach prędkość do 1/80,000s. Co bardziej istotne, zarówno czas trwania błysku, jak i czas przeładowania są niezwykle krótkie, posiadając jednocześnie wyższą moc niż dowolna inna lampa. Niespotykane dotąd połączenie mocy oraz prędkości ustanawia nowe standardy.

Krótki czas trwania błysku
Aż do 1/80,000s

Szybki czas przeładowania
0.02-0.7s

Siła i kontrola
2400Ws 11 f-stops
Wysoka prędkość
Aż do 50 błysków na sekundę

Sprawdź

Dlaczego warto wybrać Pro-10?

Chwytaj obrazy z niezwykłą mocą i prędkością

Mówienie, że Pro-10 jest szybki to zdecydowanie za mało. Łamie wszelkie rekordy możliwością utrzymania czasu trwania błysku oraz niskim czasem przeładowywania przy pełnej mocy. Prędkością dorównuje najszybszym aparatom i ułatwia robienie wyraźnych, ostrych zdjęć w seriach.

Zdumiewająca precyzja i kontrola

Z siłą 11 f-stop w zasięgu ręki na pewno z łatwością ustawisz oświetlenie. Ustawienia wartości f-stop w krokach co 1/10 w zakresie od 2,4 do 2400Ws. Działa w pełni asymetrycznie w przedziale 0-100% z niezależną kontrolą nad obiema lampami. Nie potrzebujesz nic więcej, aby robić zdjęcia z pełną siłą i precyzją.

Łatwa w użyciu, proste sterowanie

Pro-10 to zaawansowana lampa bez zbędnych komplikacji. Interfejs użytkownika jest bardzo prosty, wyposażony w zaledwie kilka elementów sterujących. Posiada jedynie trzy, gumowane przyciski i wyświetlacz wysokiej rozdzielczości. Zmiana ustawień jest bardzo prosta i czytelna nawet po zmroku. Eleganckie, minimalne wzornictwo świetnie się prezentuje w czerni. Siła tkwi w prostocie.

Skoncentruj się na kreatywności z AirTTL

AirTTL daje Ci więcej możliwości do kreatywnego oświetlania sceny. Można z niego korzystać zamiast miernika światła przełączając się w tryb manualny i dostosować ustawienia TTL do idealnej ekspozycji. Pozwala na bezprzewodową kontrolę oświetlenia z odległości do 300 m, gwarantując ich niezawodną pracę. Dzięki temu możesz skupić się na sztuce i zignorować problemy technologiczne.

Kreuj oświetlenie w pełnym słońcu z technologią HSS

Z technologią Profoto High-Speed Sync (HSS) siła słońca traci na znaczeniu. Umożliwia ona korzystanie z lampy błyskowej przy prędkości migawki sięgającej aż 1/8,000s. Tym samym umożliwia operowanie oświetleniem nawet w świetle dziennym z dużymi przesłonami.

Trwała konstrukcja i niezawodność

Pro-10 umożiwia robienie wielu zdjęć z zachowaniem spójności temperatury kolorów. Wyprodukowano z niespotykanym podejściem do inżynierii i jakości wykonania. Trwałość i niezawodność gwarantują funkcjonalność nawet w ciągu 20 lat.

Kreatywne i wszechstronne kreowanie światła

Dla fotografów światło jest tak samo ważne, jak dla farba i pędzle dla malarza. Pro-10 umożliwia połączenie prędkości, mocy i kontroli z 11 kompatybilnymi lampami i ponad 120 narzędziami do kreowania oświetlenia. Z takim arsenałem nic nie stanie na drodze pomiędzy Tobą a Twoją kreatywnością.

Niezwykła prędkość Profoto Pro-10

Profoto Pro-10 to najszybsza lampa błyskowa na świecie, która oferuje nowe możliwości. Niezwykła łatwość użycia, doskonałe osiągi wzmocnione technologiami TTL i HSS umożliwią Ci uchwycenie niezwykle ulotnych chwil, pozwalając także na fotografowanie detali takich jak drobne cząstki unoszące się w powietrzu, czy woda.

Pro-10 powstał dzięki 49-letniemu doświadczeniu w branży, które umożliwiło nam dostarczenie niespotykanej dotąd szybkości i mocy. To na pewno bestia, ale cechuje się niezwykłym pięknem. Umożliwia robienie fotografii, które do tej pory wydawały się niemożliwe. Od teraz jedyne granice stawia wyobraźnia. Właśnie dlatego prędkość Pro-10 jest tak niezwykła.

Uwolnij kreatywność

Według nas, prędkość to nie tylko możliwość chwytania ulotnych kadrów lub ściganie się z prędkością migawki. Prędkość to przede wszystkim uwalnianie kreatywności. To chwytanie światła i kształtowanie go na niezwykłe sposoby. Tworzenie wyjątkowych obrazów i utrwalanie najdrobniejszych szczegółów w jak najczystszej formie. Dokładnie tak, jak zrobili to inni fotografowie.

 • Poznaj

  Niezwykłą prędkość z Iainem Crawfordem

  Niezwykłą prędkość z Iainem Crawfordem

  Od dziś prędkość nie będzie stanowiła bariery między Tobą a Twoją kreatywnością.

 • Zobacz od kuchni

  Jak powstawało zdjęcie

  Jak powstawało zdjęcie

  Podejrzyj w jaki sposób powstają niezwykłe ujęcia

 • Tak właśnie działa Pro-10

  Najszybsza lampa błyskowa dostępna na rynku

  Najszybsza lampa błyskowa dostępna na rynku

  „Pro-10 to nasz najważniejszy produkt; To bestia, ale cechuje się niezwykłym pięknem”. Zobacz jak Product Manager Göran Marén przedstawia Pro-10

Produkt w użyciu

Wejdź za kulisy z Pro-10

Zobacz galerię

Galeria.

Zdjęcia wykonane przy użyciu Pro-10

Zobacz galerię

Masterclass Profoto

Poznaj możliwości światła od podszewki

Poznaj